BCAT.be in het nieuw

Welkom op onze vernieuwde website. In samenwerking met designbureau Rouxkoe werd deze helemaal gemoderniseerd om u nog beter van informatie te voorzien. De site is nu aangepast om perfect leesbaar te zijn op alle mogelijke toestellen. Daarnaast is ook onze webshop helemaal vernieuwd voor een nog beter service. Ook kan u alle kalenders vinden van al onze ploegen die rechtstreeks gelinkt zijn aan de website van Basketbal Vlaanderen. Vanaf 2022 start BCAT ook met een YouTube kanaal waar u zich kan op abonneren. Op social media kan u de club terugvinden via de Facebook Groep die we beschouwen als onze krant. U zal er bijdragen vinden door ouders, spelers of supporters die het kloppend hart zijn van onze vereniging. Onze Instagram pagina is eerder ons magazine waar u eerder visuele verslaggeving zal terugvinden evenals de ‘stories’ die in onze club te vertellen zijn. De website is een centraal platform voor alle praktische informatie en uitgebreidere artikels over het reilen en zeilen van BCAT. We hopen u op deze multimediale manier zo goed mogelijk te informeren.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.