Trainingsuren BCAT – OVERZICHT PER TEAM

In de onderstaande tabellen vind je het overzicht van de trainingsuren.

Gezien de onbeschikbaarheid van de sportloods in Asse t.e.m. oktober, hebben we voor de maanden augustus, september en oktober een andere locatie gezocht voor sommige trainingsmomenten

 

AUGUSTUS / SEPTEMBER / OKTOBER
TEAM DAG UUR PLAATS TRAINER
BS ASSE woensdag 16u00-17u30 SPORTHAL ASSE KEVIN
BS TERNAT zaterdag 9u30-12u00 HORIZON TERNAT KATRIEN
U8A woensdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE T2 ELINE
U8B woensdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE T3 ELINE
U10A dinsdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT BRECHT/GUS
vrijdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE T1 BRECHT/GUS
U10B maandag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT JAN R / BART B
donderdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT JAN R / BART B
U12A maandag 17u30-19u00 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN ALEX
dinsdag 17u30-19u00 PIVO ASSE ALEX
donderdag 17u30-19u00 SPORTCENTRUM TERNAT ALEX
U12B woensdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE T1 SARA/HANNE
maandag 17u30-19u00 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN SARA/HANNE
U12M woensdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT KATRIEN
vrijdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE T3 CELINE
U14A maandag 18u30-20u00 SPORTHAL ASSE DENNIS
dinsdag 17u30-19u00 SPORTCENTRUM TERNAT DENNIS
donderdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT DENNIS
U14B dinsdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT LIEVEN
woensdag 17u30-19u00 SINT-MARTINUS ASSE LIEVEN
U14M maandag 19u00-20u30 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN ALEX
donderdag 19u00-20u30 SPORTCENTRUM TERNAT ALEX
U16A maandag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE HENDRIK
dinsdag 19u00-20u30 SPORTCENTRUM TERNAT HENDRIK
vrijdag 17u30-19u00 SINT-MARTINUS ASSE HENDRIK
U16B maandag 20u00-21u30 PIVO ASSE JAN W
vrijdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT JAN R
U18A maandag 18u30-20u00 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN ROBBIE
woensdag 19u00-20u30 SINT-MARTINUS ASSE ROBBIE
donderdag 18u00-20u00 PIVO ASSE ROBBIE
U18B dinsdag 19u00-20u30 PIVO ASSE RIGO
woensdag 20u30-22u00 HORIZON TERNAT RIGO
U19M woensdag 19u00-20u30 SPORTHAL ASSE LARA
U21A vrijdag 19u00-20u30 SINT-MARTINUS ASSE MARK
U21B woensdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT NIEL
vrijdag 20u30-22u00 SINT-MARTINUS ASSE NIEL
HER A L1 dinsdag 20u30-22u00 SPORTHAL ASSE TOM
donderdag 21u00-22u30 SPORTHAL ASSE TOM
HER B P1 dinsdag 20u30-22u00 SPORTCENTRUM TERNAT RONNY S
donderdag 20u30-22u00 SPORTCENTRUM TERNAT RONNY S
HER C P2 woensdag 20u30-22u00 SINT-MARTINUS ASSE LAURENS
maandag 20u30-22u00 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN LAURENS
HER D P3 donderdag 20u30-22u00 PARNAS DILBEEK ADRIAAN
DAM A L2 woensdag 20u30-22u00 SPORTHAL ASSE KRIS
maandag 20u30-22u00 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN ROBBIE
DAM B P1 maandag 19u00-20u30 DON BOSCO GR-BIJGAARDEN KATRIEN

 

 

NOVEMBER t/m MEI

TEAM DAG UUR PLAATS TRAINER
BS ASSE woensdag 16u00-17u30 SPORTHAL ASSE KEVIN
BS TERNAT zaterdag 9u30-12u00 HORIZON TERNAT KATRIEN
U8A woensdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE ELINE
U8B woensdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE ELINE
U10A dinsdag 18u00-19u30 SPORTLOODS ASSE T1 BRECHT/GUS
donderdag 17u30-19u00 SPORTCENTRUM TERNAT BRECHT/GUS
U10B maandag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT JAN R / BART B
donderdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT JAN R / BART B
U12A maandag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T1 ALEX
woensdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T3 ALEX
donderdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T1 ALEX
U12B woensdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T2 SARA/HANNE
vrijdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T3 SARA/HANNE
U12M woensdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT KATRIEN
vrijdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T1 CELINE
U14A maandag 18u30-20u00 SPORTHAL ASSE DENNIS
dinsdag 17u30-19u00 SPORTCENTRUM TERNAT DENNIS
donderdag 18u30-20u00 PIVO ASSE DENNIS
U14B dinsdag 18u00-19u30 SPORTLOODS T1 LIEVEN
woensdag 18u30-20u00 SPORTLOODS T1 LIEVEN
U14M maandag 19u00-20u30 SPORTLOODS T1 ALEX
woensdag 19u00-20u30 SPORTLOODS T3 ALEX
U16A maandag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE HENDRIK
dinsdag 19u00-20u30 SPORTCENTRUM TERNAT HENDRIK
donderdag 19u00-20u30 SPORTCENTRUM TERNAT HENDRIK
U16B maandag 20u00-21u30 PIVO ASSE JAN W
donderdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT JAN W
U18A dinsdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT ROBBIE
woensdag 19u00-20u30 SPORTLOODS T2 ROBBIE
vrijdag 19u00-20u30 SPORTLOODS T1 ROBBIE
U18B dinsdag 18u30-20u00 PIVO ASSE RIGO
woensdag 20u30-22u00 HORIZON TERNAT RIGO
U19M woensdag 19u00-20u30 SPORTHAL ASSE LARA
U21A vrijdag 19u00-20u30 SPORTLOODS T2 MARK
U21B woensdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT NIEL
vrijdag 19u00-20u30 SINT-MARTINUS ASSE NIEL
HER A L1 dinsdag 20u30-22u00 SPORTHAL ASSE TOM
donderdag 21u00-22u30 SPORTHAL ASSE TOM
HER B P1 dinsdag 20u30-22u00 SPORTCENTRUM TERNAT RONNY S
donderdag 20u30-22u00 SPORTCENTRUM TERNAT RONNY S
HER C P2 woensdag 20u30-22u00 SPORTLOODS T2 LAURENS
vrijdag 20u30-22u00 SINT-MARTINUS ASSE LAURENS
HER D P3 donderdag 20u30-22u00 PARNAS DILBEEK ADRIAAN
DAM A L2 woensdag 20u30-22u00 SPORTHAL ASSE & SP.LDS T3 KRIS
vrijdag 20u30-22u00 SPORTLOODS T3 ROBBIE
DAM B P1 vrijdag 19u00-20u30 SPORTLOODS T3 KATRIEN