Trainingsuren BCAT – OVERZICHT PER TEAM

Team

Dag

Uur

Plaats

Trainer

BS ASSE woensdag 16u00-17u30 SPORTHAL ASSE KATRIEN
BS TERNAT zaterdag 9u30-12u00 HORIZON TERNAT KATRIEN
U8 Asse woensdag 16u00-17u30 SPORTHAL ASSE KATRIEN
U8 Ternat dinsdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT KATRIEN
U10A maandag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT BART B/JASPER
woensdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T2 JASPER
U10B woensdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T3 ELINE
vrijdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T3 ELINE
U10C woensdag 17u00-18u30 HORIZON TERNAT DYLAN
vrijdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T2 DYLAN
U12A maandag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T1 ALEX
dinsdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T2 ALEX
donderdag 17u30-19u00 SPORTCENTRUM TERNAT ALEX
U12B woensdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE SARA/HANNE
vrijdag 19u00-20u30 SPORTLOODS ASSE T3 SARA/HANNE
M12 woensdag 18u00-19u30 SPORTLOODS ASSE T1 LIEVEN
vrijdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T1 LIEVEN
U14A maandag 18u30-20u00 SPORTHAL ASSE DENNIS
dinsdag 19u00-20u30 SPORTCENTRUM TERNAT DENNIS
donderdag 17u30-19u00 HORIZON TERNAT DENNIS
U14B maandag 19u00-20u30 SPORTLOODS ASSE T1 JAN R
woensdag 18u30-20u00 HORIZON TERNAT JAN R
M14 dinsdag 18u00-19u30 SPORTLOODS ASSE T1 BRECHT
donderdag 19u00-20u30 SPORTCENTRUM TERNAT BRECHT
U16A maandag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE THOMAS
dinsdag 18u30-20u00 PIVO ASSE THOMAS
donderdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT THOMAS
U16B dinsdag 17u30-19u00 SPORTCENTRUM TERNAT NIEL
woensdag 19u00-20u30 SPORTLOODS ASSE T3 NIEL
M16 woensdag 19u00-20u30 SPORTLOODS ASSE T2 ARMAND
donderdag 17u30-19u00 SPORTLOODS ASSE T1 ARMAND
U18A dinsdag 19u00-20u30 HORIZON TERNAT GUS
woensdag 19u00-20u30 SPORTHAL ASSE GUS/RIGO
vrijdag 17u30-19u00 SPORTHAL ASSE GUS
U18B maandag 20u00-21u30 PIVO ASSE JAN W
woensdag 20u00-21u30 HORIZON TERNAT JAN R
U21A vrijdag 19u00-20u30 SPORTLOODS T1 MARK
U21B woensdag 19u00-20u30 SPORTHAL ASSE RIGO/GUS
vrijdag 19u00-20u30 SPORTLOODS ASSE T2 RIGO
HER A L1 dinsdag 20u30-22u00 SPORTHAL ASSE TOM
donderdag 21u00-22u30 SPORTHAL ASSE TOM
HER B P1 woensdag 20u30-22u00 SPORTLOODS T3 KEVIN
HER C P2 woensdag 20u30-22u00 SPORTLOODS T2 CHRIS
HER D P2 donderdag 20u30-22u00 SPORTCENTRUM TERNAT ADRIAAN
DAM A L2 woensdag 20u30-22u00 SPORTHAL ASSE NICO
vrijdag 20u30-22u00 SPORTLOODS T3 NICO